Akdenizin incisi güzel Antalyamızın şirin ilçesi Alanya’da bulunan bahçemizde avokadolarımızı yetiştirip,en sağlıklı en taze en güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.Avokado ile aranızda aracı olsun istemiyoruz. Kendi ellerimizle eski usüllerle GDO’suz hormon’suz doğa anadan aldığımız gübrelerle,Akdenizin tertemiz dağ sularıyla beslenip yetiştirilmektedir.

Günümüzün teknolojisini kullanan çağdaş bir tropikal tarım firması olarak, teslim aldığı kültürel mirasın getirisi olan deneyim ve bilgiyi en iyi şekilde ürettiklerimize aktarıyor, atalarımızdan bize miras kalan toprakları; onların yöntem ve hayalleriyle modernize ederek yaşatıyoruz. Her zamankinden daha parlak bir dünyada, Alaiye Sepeti olarak en kaliteli tropikal meyveleri üretmek, çalışanlarımıza, müşterilerimize, topluma ve en önemlisi; doğaya olumlu katkılarda bulunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz!

Alaiye Sepeti, Akdeniz bölgesindeki sıcak yaz günlerinin anılarını çağrıştıran, zengin kokuları ve tatları ile harika bir lezzet hazzı yaşatan tropik meyveleri sizlerle buluşturur! Doğanın verdiklerini gelenek, emek, alın teri ve teknolojiyle birleştiren Alaiye Sepeti; sağlıklı gıdanın lezzetle bütünleştiği doğal meyveleri sizlere sunar. Firmamız, Türkiye’de daima taze ve organik olarak yetiştirilmiş tropikal meyveler sağlamak adına verimi en üst düzeye çıkarmak için her gün kendisini geliştirerek daha iyisine ulaşmayı hedefler.